Skip links

Kurumsal BT Çözümleri

Şirketinizin ağındaki her şey, bir ağdaki uygulamalar ve işletim sistemlerinde gerçekleşen etkinlikleri ve olayları belgeleyen günlükler oluşturur. Solutions Review’a göre, bir işletme ayda 10 terabayttan fazla düz metin verisi kolayca üretebilir. Tüm bu günlükleri manuel olarak bulmak ve yönetmek son derece emek yoğun olabilir ve işletmeniz büyüdükçe, bu günlükler daha az yönetilebilir hale gelir.

Günlük yönetim sistemleri, günlüklerin sizin için işlenerek hangi günlüklerin çekilmesi gerektiğini, bu günlüklerin nasıl ve nerede saklandığını ve ne kadar süreyle saklandığını belirler. Bu temel işlevlerin yanı sıra, bazı günlük yönetim sistemleri de günlükleri analiz eder ve raporlar. Bu işlevler, güvenlik personelinin potansiyel güvenlik ihlallerini tanımlamasını ve bunlara tepki vermesini kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda özellikle finans ve sağlık sektörlerindeki işletmeler ve devlet için önemli olan uyumluluk denetimleri için raporların derlenmesini kolaylaştırır.

SIEM sistemi ve günlük yönetimi yazılımı ile işletmeniz, ağ güvenliğinizi bir üst düzeye çıkaracak ayrıntılı ağ günlükleri ve güvenlik izleme sistemi alarak en iyisini elde edebilir. Şirketinizde siber güvenliğinizi arttırmak istiyorsanız, ArtıDeğer Bilgi İşlem kapsamlı SIEM ve günlük yönetimi çözümleri sunar.

Sistemlerimiz şunları sunar:

Ağ İzleme: Ağ güvenliği sağlığınızı gerçek zamanlı olarak görselleştirerek görüntüleyin. Tehditleri ortaya çıktıkça tanımlayan ve işinizin hızlı yanıt vermesini sağlayan gelişmiş analitik ve korelasyon teknolojisi sunuyoruz.

Ölçeklenebilir Sistem: İşletmeler büyümek için yapılır ve sizinle birlikte büyüyebilecek bir sisteme ihtiyacınız vardır. Programlarımız oldukça ölçeklendirilebilir ve güvenli bir bulut ağı üzerinden tutarlı hizmet sunar, bu nedenle kuruluşunuzun sistemin etkili bir şekilde çalışması için ek donanıma yatırım yapmasına gerek yoktur.

Olay Günlüğü: Programlarımız tarafından sunulan olay günlüğü sistemi tüm ağ cihazlarından gelen olayları otomatik olarak günlüğe kaydeder, güvenlik için şifreler ve hızlı hatırlama için optimize eder.

Uyumluluk: Sistemlerin muhtemelen en kritik özelliği uyumluluktur. Sistemlerimiz, verilerinizin her düzeyde düzgün bir şekilde güvence altına alınmasını sağlayan büyük düzenleyici kurumlarla uyumludur ve diğerlerinin yanı sıra HIPAA, PCI-DSS ve FISMA için önceden yapılandırılmış uyumluluk raporlama araçlarını da içerir.

İşletmeniz için doğru SIEM veya günlük yönetimi yazılımı için bizimle iletişime geçerek çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır.