Skip links

E-Posta Güvenliği

Elektronik posta güvenliği, büyük güvenlik ihlali nedeniyle, bugün kuruluşunuz için sürekli endişe kaynağıdır. Mızrak – kimlik avı gibi hedefli saldırılar, e-posta güvenlik tehditlerini tamamen yeni bir seviyeye taşıyarak gelişmiş koruma katmanları gerektirir. Ancak, spam ve kötü amaçlı yazılım gibi rutin tehditler devam ederken, e-posta güvenliğinin tüm alanlarını ele almak için geniş bir korumaya ihtiyacınız vardır. E-posta iletişiminde hassas verinin korunması, yetkisiz erişimlere karşı hesapların güvenlik altında bulundurulması, veri kaybı ve sistemin kötüleşmesine neden olmaktadır.

Hüner Bilgi İşlem olarak,  gelişen iş  tehditleri ortamının getirdiği güvenlik sorunlarını çözen gelişmiş iş e-posta yönetimi için bir  e-posta bulut hizmetleri platformu sağlar .E-posta şifreleme işlemleri ile , e-posta içeriğinin gerçek alıcı dışında başka birinin görüntülemesini engellemek için kullanılan şifreleme, gizleme yöntemlerini içerir. E-posta şifreleme genelde bir doğrulama işlemini de içerir.

E-Posta Güvenlik Danışmanlığı ile; İnsan, süreç ve teknoloji bileşenleri koordinasyonda kullanılır ve kuruluşun e-posta tehditlerinin etkisini en aza indirmek için uzman ekibimiz tarafından kontroller yapılır.

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için tanımlama bilgileri kullanır.