NETWORK SOLUTIONS WEB TASARIM UYGULAMASI  
 


 

  Firma Profili
  Hizmetlerimiz
 
  Web Tasarım Uygulaması

 

E-Ticaret Uygulaması

 

 

 

Hüner Bilgi İşlem olarak, her web tasarımını bir proje olarak nitelendirerek aşağıdaki adımlardan oluşan bir yol takip ederiz.

" Tüm müşterilerimizi öncelikle İnternet'ten nasıl ve hangi yöntemler ile en ekonomik şekilde yarar sağlayacakları, nasıl en yüksek faydayı elde edebilecekleri konusunda bilgilendirirken, çalışma konuları, sektörü, ürünleri ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi ediniriz. Bu toplantı sonucu, izlenecek internet politikası belirlenmiş olur.

" Vereceğimiz hizmetlere ilişkin konuların belirlenmesi ve ardından prensip anlaşması ile birlikte, müşterimizin kurumsal kimliği, vizyonu, hedefleri, önerilerimiz ve müşterimizin talebi ile saptanan internet politikası doğrultusunda web sitesinin içeriğini birlikte tespit eder, müşterimizden web sitesinde kullanılabilecek her türlü görsel malzeme ve basılı bilgiyi teslim alırız.

" Web sitesinin içeriğinin belirlenmesi ve web sitesi tasarımında kullanılabilecek görsel malzemenin (resim, dia, broşür, metin v.b.) bilgisayar ortamına taşınması ile birlikte tüm bu öğeleri birleştirerek web sitesinin altyapısının oluşturulması için ön çalışmayı başlatırız.

Bir web sitesinin en önemli unsuru olan ve web sitenize ulaşan İnternet kullanıcılarının web siteniz içinde kaybolmadan, istedikleri bilgiye hemen ulaşmalarını sağlayacak dolaşım "navigasyon" altyapısını kurar, kullanılacak teknolojiyi belirler, test eder, bu altyapıda kullanılabilecek görsel malzemenin seçimini yaparız.

Eğer elektronik ortama taşınan ve web sitenizde kullanılması planlanan görsel malzeme, amaçlanan görsel/işlevsel bütünlüğü ile uyumsuz ya da kurduğumuz navigasyon altyapısı için yeterli değil ise, proje başlangıcında belirlenen internet politikanıza, şirket vizyonunuza, ürün, hizmet ve servislerinize uygun yeni navigasyon araçlarının (düğmeler, menüler v.b.) ve diğer grafiksel öğelerin (arka plan, zemin, grafikler, resim v.b.) kullanım amacına en uygun tasarımlarını, en uygun teknoloji ile üretiriz.

Web sitenizin ve sayfalarının HTML programla dili ile üretilmesi sırasında ve öncesinde gözlemlediğimiz, sürekli kontrol ettiğimiz bir başka ayrıntı ise her sayfanın en kısa sürede İnternet kullanıcılarına görüntülenmesini sağlamaktır. Bunun için web sayfalarınızda yer alan grafik öğelerin optimize edilmiş formatta kullanılarak hızlı yüklenmesini sağlar, sayfalarınızın gereksiz HTML yazılım kodları ile doldurularak yavaş yüklenmesinin önüne geçeriz.

Sözleşme koşullarına uygun olarak üretilen ve ara aşamalarında onayınız alınıp, kontrolleri tamamlanmış olan web siteniz, yalnızca sizin ulaşabileceğiniz bir İnternet adresinde, gerçek internet koşullarında incelemenize sunulur ve yayınlanabilir talimatınız ile internet üzerinde bulunması gereken adrese taşınarak teslim edilir.

Hüner Bilgi İşlem, bundan sonra ki süreçlerde web sitenizin arama motorlarına kaydedilerek kullanıcılara ulaşması sağlanırken, bir yanda da gelişen teknoloji ve sektörel haberleri, sitenizin ziyaretçi sayısını belirten günlük, haftalık ve aylık raporları düzenli periyodlarla tarafınıza ulaştrır.

 

 
 

 

 

 

Hizmetlerimiz
Network Sistemleri Kurulumu
VPN Sistemleri Kurulumu
Kablolama Alt Yapı Sistemleri
Hardware Satışı
Software Satışı
IT Danışmanlık
Düzenli IT Destek Hizmeri
Web Tasarım ve Programlama

 

 
©2005 Hüner Bilgi İşlem
Elektronik Sis. San. Tic. Ltd. Şti.
Design ßy Huner.COM

  Son Güncelleme:
  


Anasayfa
      Firmamız       Ürünlerimiz      Hizmetlerimiz      Referanslar      İrtibat      E-Mail


  Copyright© 1996 - 2005 HUNER
  All Right Reserved.


                        En iyi görüntüleme için ie 6x ve 1280 x 1024 pixel çözünürlük önerilir.